MOJI PRIJATELJI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJI PRIJATELJI

Dobrodosli na Zabavni Forum..
 
HomeTražiLatest imagesRegistracijaLogin

 

 French manicure

Go down 
2 posters
AutorPoruka
GROFICA
Admin
Admin
GROFICA


Broj komentara : 14
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-17

French manicure Empty
KomentarNaslov komentara: French manicure   French manicure Icon_minitimeTue Dec 18, 2007 4:44 pm

Drage moje, znam da svaka od vas voli lijepo izgledati, a koja to zena ne zeli? zer ne? Nasi nokti i ruke su nas najveci detalj.....bar za mene.... Ono kad pogledas zenu i vidis joj nokte, sve ti je odmah jasno koliko drzi do sebe.... E pa sada....sta je to sto cinite da bi izgledale lijepse??

Kako ustvari volite da izgledaju vasi nokti? Da li je to samo lakiranje noktiju lakovima? Dugi ili kratki nokti? Nadogradnja noktiju...ona plastika ( joj to ne volim nikako)....

Ili recimo gel na prirodnim noktima? Ja sam recimo za ovu varijantu....i trenutno ga imam... Jako lijepo i uredno izgledaju....traju mi do mjesec dana....stvarno nemam nikakvih problema i uz to ne trosim vise svoje slobodno vrijeme na uzaludno lakiranje ovim lakovima za koje mislim da padaju od pogleda a ne vode.....

Ili ste jednostavno za kratak i prirodan nokat? Mislim ono bez lakiranja i svih ostalih dodataka...

Pa drage moje Dame?
Na vrh Go down
Ally
Clan
Ally


Broj komentara : 4
Age : 37
Location : Dallas, TeXas
Registration date : 2008-01-06

French manicure Empty
KomentarNaslov komentara: Re: French manicure   French manicure Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 5:34 pm

Svidja mi se french tip, ali imam tanke nokte i pucaju mi lako, tako da to jedino mogu ostvariti kada stavim once acrylics. I to ne stavljam cesto, jer luda sam i volim prat sudje na ruke Smile pa tako da mi brzo spadnu. Vecinom imam krace, ciste, fino oblikovane nokte, koje samo namazem onim clear??? lakom.
Na vrh Go down
http://www.myspace.com/vareska
GROFICA
Admin
Admin
GROFICA


Broj komentara : 14
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-12-17

French manicure Empty
KomentarNaslov komentara: Re: French manicure   French manicure Icon_minitimeSun Jan 06, 2008 9:10 pm

Ja vec dvije godine imam French.....doduse sa malom pauzom.... To mi je dobro...nokti su uvijek uredni i lijepi....Nema spadanja laka, nema nerviranja itd..

trenutno imam crveni....ma novogodisnji mada cu ga uskoro promjeniti...
Na vrh Go down
Sponsored content





French manicure Empty
KomentarNaslov komentara: Re: French manicure   French manicure Icon_minitime

Na vrh Go down
 
French manicure
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
MOJI PRIJATELJI :: Ozbiljne Stvari :: Zenski kutak-
Idi na: